The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk budú dňa 7.11.2017 zverejnené nové informácie o zimných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

Volejbal

volejbalCHARAKTERISTIKA:

Tento šport bol na programe letných paralympijských hier po PH v Sydney 2000. Následne IPC prijal rozhodnutie, že volejbal stojacich nespĺňa kritéria, aby bol zaradený do programu PH, kde v súčasnosti figuruje iba volejbal sediacich mužov a žien. Volejbal stojacich zdravotne postihnutých športovcov však funguje vo svete naďalej, reprezentačné tímy sa stretávajú na rôznych turnajoch.  

 

 

 

 

 

 

SLOVENSKO:

Vo volejbale stojacich mužov dosiahlo Slovensko viacero významných úspechov. Až do jeho vyradenia z programu PH dokázalo naše reprezentačné družstvo získať medaily v Atlante aj v Sydney. Pod vedením trénerky Heleny Hankovej vybojovalo v roku 1996 striebro a o štyri roky neskôr bronz. Na PH v Sydney nás vtedy reprezentovali: R. Kováč, J. Košírel, J. Makovník, A. Marcin, P. Mészáros, J. Mihalco, P. Moravčík, P. Nádaský, Ľ. Novosád, P. Sedlák, M. Tomšík a P. Pavlačič. Väčšina týchto hráčov reprezentuje SR aj v súčasnosti. Vlani v novembri sme organizovali v Bojniciach a Handlovej turnaj pod názvom Slovakia Invitation World Cup.

 

KONTAKT PRE ZÁUJEMCOV:

Helena Hanková, reprezentačný tréner

mobil: +421 918 925 299

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

ZLOŽENIE ŠPORTOVO TECHNICKEJ KOMISIE:

© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!