The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk budú dňa 7.11.2017 zverejnené nové informácie o zimných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

Hľadáme talenty 2017

baner2

Projekt „Hľadáme talenty“, ktorý pravidelne organizuje Slovenský paralympijský výbor v spolupráci so Slovenským zväzom telesne postihnutých športovcov vo svojom stredisku športu zdravotne znevýhodnených na Remate pri Handlovej, sa za posledné roky stále viac dostáva do povedomia širokej verejnosti. Záujem verejnosti spolu s podporou, ktorá sa projektu dostáva, ho dnes predurčujú do pozície jedného z najdôležitejších nástrojov Slovenského paralympijského výboru v oblasti práce so športovo talentovanou zdravotne znevýhodnenou mládežou, pričom jeho aktivity predstavujú vynikajúcu príležitosť na prezentáciu paralympizmu a úspechov športovcov so zdravotným znevýhodnením pri reprezentácii Slovenskej republiky doma a v zahraničí.

Slovenský paralympijský výbor aj pre rok 2017 pripravuje pre deti a mládež z celého Slovenska pokračovanie projektu "Hľadáme talenty", ktorého zimná forma prebehne tentokrát až v troch termínoch, tradične v našom stredisku zdravotne znevýhodnených športovcov na Remate pri Handlovej. Termíny sme pre Vás vyberali tak, aby kopírovali čas jarných prázdnin v jednotlivých regiónoch Slovenska. Aktivity zimnej časti projektu sú určené pre široký ukruh detí a mládeže, ktoré túžia spoznať a vyskúšať si aktívne viacero paralympijských zimných športov ako zjazdové a bežecké lyžovanie, snowboard, ice sledge hokej, alebo curling. V rámci jednoduchých tréningov, či súťaží alebo v rámci zaujímavých besied a prezentácií môžu deti spoznať aj našich najúspešnejších zimných, ale aj letných paralympionikov.

Keďže je o účasť na kempoch už dlhodobo mimoriadny záujem, proces prihlasovania bude prebiehať počas mesiacov december a január prostredníctvom formulárov, zverejnených na tejto stránke. Organizátori sa budú po posúdení všetkých kritérií snažiť, aby uspokojili záujem čo najväčšieho počtu prihlásených, aj keď počet účastníkov je limitovaný kapacitou ubytovacieho zariadenia na Remate, prispôsobeného potrebám ľudí s telesným znevýhodnením. Na konci mesiaca január zašleme všetkým žiadateľom vyrozumenie o výsledku posúdenia žiadostí, aby si v dostatočnom predstihu mohli zariadiť svoj program v termínoch konania jednotlivých kempov.

V rámci zimnej časti projektu Hľadáme talenty ponúkame tieto termíny:

 19. - 24. február 2017              1. zimný kemp mládeže (jarné prázdniny Západ)

26. február - 3. marec 2017   2. zimný kemp mládeže (jarné prázdniny Stred)

5. - 10. marec 2017                  3. zimný kemp mládeže (jarné prázdniny Východ)

Popis obsahu kempov:

Kempy budú prebiehať formou ukážok, tréningu a jednoduchej súťaže pod vedením skúsených inštruktorov, trénerov a úspešných pralympijských športovcov. Na programe sú športy ako zjazdové a bežecké lyžovanie, snowboard, ice sledge hokej, alebo curling na vozíku. K dispozícii bude aj špeciálne športové náradie - monoski a biski pre vozičkárov, špeciálne upravený skibob, sánky na bežecké lyžovanie a pod. Za poplatok je možné zapožičať aj bežnú lyžiarsku výstroj - prilbu, okuliare, palice, lyže... Celý pobytový týždeň je ladený vysoko motivačne a dopĺňajú ho aj iné zaujímavé aktivity.

Účasť dieťaťa a rodiča, alebo jeho asistenta na kempe je bezplatná, zahŕňa bezplatné ubytovanie, stravovanie, prenájmy športovísk a účasť odborného personálu (inštruktorov, trénerov). Po zaslaní oznámenia o prijatí na kemp bude účastníkovi zaslaná faktúra na úhradu manipulačného poplatku 30 €. Účastníci si musia zabezpečiť dopravu do miesta konania kempu a späť.

Termín uzávierky prihlášok všetkých troch kempov je už 31. január 2017!!!

Preto neváhajte, otvorte si prihláškový formulár a odošlite ho čím skôr!

FORMULÁR NÁJDETE NA: http://spv.sk/zapojme-sa/zimne-kempy-hladame-talenty-2017

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!