The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Významné ocenenie Marcela Pavlíka

marcel pavlik ocenenieMarcel Pavlík z Mestského športového klubu Kežmarok sa stal v ankete Slovenského lukostreleckého zväzu najlepšími slovenským lukostrelcom za rok 2014! Vyhlásenie ankety prebehlo historicky už druhý krát v špecializovanej lukostreleckej hale vo Viničnom. Predseda Slovenského lukostreleckého zväzu p. Matúš Durný pri tejto príležitosti uviedol, že si trium Marcela Pavlíka cení o to viac, že je telesne postihnutý a že svoje kvality dokazuje medzi zdravými pretekármi. Takto slovenská lukostreľba ukázala, že aj zdravotne znevýhodnení športovci sú jej plnohodnotnou súčasťou. 

Marcel Pavlík, ktorý triumfoval v ankete po prvý krát, získal v minulom roku zlato na ME telesne postihnutých lukostrelcov vo Švajčiarsku a je jedným z horúcich športových adeptov Slovenska v súvislosti s blížiacimi sa LPH v Rio De Janeiro 2016.

K svojmu úspechu v ankete nám Marcel povedal:

"Základ pre tento úspech sa začal už pretekom na MS v Bangkoku 2013, kde som už počas finálových roztrelov atakoval lukostrelcov, ktorý majú už dlhoročné súťažné skúsenosti. Po rozstrele s Fínom Forsbergom, keď ma vyradil len o jediný bodík pomerom 144:143 som povedal, že na najbližších svetových pretekoch mu túto porážku športovo oplatím. Ďalšou motiváciou na tomto podujatí bol pre mňa i úspech nášho slovenského reprezentačného družstva, ktoré získalo bronzové medaily v záverečnom súboji s družstvom USA. V nasledujúcom preteku Svetového pohára v Novom Meste nad Metují v lete 2014, sme Američanov porazili v súboji družstiev, ale už vo finále o zlato. Ako družstvo sme vo finále dosiahli, čo do počtu bodov, európsky rekord (230 b. z 240), druhý som pridal ja v súťaži jednotlivcov (148b. zo 150). V Čechách som sa do priameho súboja s Fínom Forsbergom ešte nedostal, nakoľko vypadol zo súťaže oveľa skôr, ako ja. K nášmu priamemu súboju došlo až v rámci Majstrovstiev Európy vo švajčiarskom Nottwil, kde som sa s Forsbergom dostal až do finálového súboja o zlato. To, čo som sľúbil sebe, trénerovi i ľudom v našom tíme v Bangkoku, som mal možnosť konečne naplniť a to ma mimoriadne motivovalo. Fína som v súboji, ktorí odborníci označili ako "high shooting level", zdolal po dramatickom priebehu rozdielom dvoch bodov 145:143 a stal sa tak úradujúcim majstrom Európy. Tieto úspechy si cením rovnako, ako i tie medzi zdravými lukostrelcami na Slovensku. Zdraví lukostrelci sú obrazne povedané mojimi najlepšími sparingpartnermi a dávajú mi v oblasti súťažných skúseností naozaj veľmi veľa! Ocenenie v ankete som vôbec nečakal, ale je pre mňa dôležité poďakovať sa za to, že si moje športové úspechy všimli a vážia si ich rovnako, ako úspechy zdravých športovcov!"  

K tomuto významnému oceneniu Marcelovi gratulujeme!

 

Rozhovor pripravil: Pavel Bílik

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!