The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Výsledky stolných tenistov v Hodoníne

meszarosV dňoch 28.2. - 1.3. 2015 sa v Hodoníne uskutočnilo 1. kolo stredoeurópskej ligy vozičkárov.


Turnaj sa odohral ako výberové podujatie hráčov z Česka, Poľska, Rakúska a Slovenska. Celkovo sa ho zúčastnilo 24 hráčov. Špecifikom turnaja, ktorý slúži hlavne ako herná príprava pred začiatkom stolno-tenisovej sezóny  je, že sa hrá bez rozdielu postihnutia a tento rok sa aj vyskúšal nový herný systém v súťaži tímov. Práve v tejto súťaži sa najviac darilo tímu SVK 1 v zložení Riapoš – Mészáros, keď na turnaji nenašli premožiteľa a súťaž v konkurencii  11 teamov vyhrali pred českou zostavou Zmrzly – Kadlik. Na 3. mieste skončila dvojica Čechov Suchánek, Tlaskal.  Ďalšia slovenská dvojica Revúcky – Ludrovský obsadila 5. miesto.

Nový systém súťaže tímov,  keď v úvode sa začína zápasom vo štvorhre a následne sa pokračuje v zápasoch jednotlivcov, poukázal na dôležitosť zohratosti vo štvorhre, ako dôležitého predpokladu pre  celkové víťazstvo.

V sobotu sa odohrala aj súťaž jednotlivcov, keď sa zvolil herný systém  v štyroch skupinách po 6 hráčov.  V skupinovej fáze sa najviac darilo Riapošovi, ktorý svoju skupinu vyhral. Zo Slovákov postúpili ešte Revúcky a Mészáros  (z 3. miesta). Vo štvrťfinále však na seba narazili práve naši reprezentanti Riapoš s Mészárosom, keď v koncovke 5. setu napokon vyhral Mészáros pomerom setov 3:2.  

Revúcky vo štvrťfinále prehral s Rakúšanom Kramingerom rovnako najtesnejším rozdielom 3:2, takže jediným zástupcom Slovenska v boji o medaily zostal Mészáros. Ten však v semifinále nestačil na Poliaka Nalepku (0:3), no v boji o konečné 3. miesto už Čecha Mrázeka zdolal 3:1. Vo finále zdolal Nalepka Rakúšana Kramingera 3:2.

Turnaj v úvode ukázal momentálnu hernú formu a postavenie našich hráčov, keď najlepšie sa predviedla trojica Riapoš, Mészáros a Revúcky. Zvyšok reprezentácie potrebuje ešte intenzívnejšie popracovať pred začiatkom turnajov, ktoré sa uskutočnia onedlho v Maďarskom Egeri (12.-16.3.2015) a následne v Talianskom Lignane (17.-22.3.2015)

Hráči v kvalifikácii na PH Rio 2016 potrebujú ako prvý predpoklad nominácie získať turnajový koeficient 250 za 2 roky ( viac na stránke http://www.ipttc.org/ ).

2. kolo stredoeurópskej ligy vozičkárov  prebehne na Slovensku ako súčasť prípravy na ME v Dánsku. Bude sa konať začiatkom októbra 2015 v novo debarierizovanej stolnotenisovej hale v Bratislave.

 

Na stiahnutie:   ***Výsledková listina***

 

www.sztps.sk  informoval Ján Riapoš

 

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!