The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Prvé ligové kolo boccie v Prešove

boccia Presov 3 koloBoccia sezóna 2015 na Slovensku konečne štartuje a pre kategórie BC4 a BC3 sa začne už čoskoro v Prešove. Presnejšie povedané v športovej hale v Podlipníkoch, čo je cca. 20 km od Prešova, na hlavnom ťahu smerom na Vranov nad Topľou. Až tu, po úmornom hľadaní, našli organizátori  relatívne dobré podmienky na usporiadanie športového podujatia pre väčší počet športovcov, pohybujúcich sa na invalidnom vozíku.

Hala ponúka prístupný a dostatočne veľký priestor, s dobrým hracím povrchom (plávajúca laminátová podlaha). K dispozícii je možnosť stravovania v pripojenej reštaurácii, ako aj oddelená bezbariérová toaleta. Organizácia ZOM Prešov a jej športový klub tu usporiada  v dňoch 27. a 28. marca 2015 (piatok a sobota), turnaj prvého ligového kola najvyššej rankingovej súťaže v boccii na Slovensku. Táto športová akcia sa uskutoční z poverenia športovo-technickej komisie (ŠTK Boccia), pod záštitou a s podporou Slovenského zväzu telesne postihnutých športovcov.

Do Prešova, respektíve do Podlipníkov zavítajú najlepší boccisti Slovenska, naši reprezentanti na paralympijskych hách, svetových pohároch, majstrovstvách Európy a sveta. Svoje boccistické umenie by nám mali predviesť účastníci niekoľkých paralympiád Robo Ďurkovič a Martin Strehársky v BC4, v kategórii BC3 Adam Burianek, nominovaný na aprílovú Európu v Barcelóne, či náš doposiaľ úradujúci majster Európy a momentálne druhý hráč svetového rebríčka (BC4) Samuel Andrejčík. Za domácich im budú sekundovať v BC4 Marián Klimčo, Anna Mihová, Miro Prášil, Irena Mihová a v BC3 Marián Košťál a Boris Klohna.

Organizátori pozývajú všetkých fanúšikov, priaznivcov, divákov, zástupcov verejnosti, médiá a všetkých ostatných, ktorí by sa prípadne chceli boccii v budúcnosti venovať.

 

Za tím organizátorov ZOM Prešov -  Boris Klohna

 

Propozície na stiahnutie:

Kategória BC3           Kategória BC4                                             

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!