The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Metelka na MS UCI v dráhovej cyklistike

metelkaV nedeľu cestujú do holandského Apeldoornu vedúci reprezentačného družstva paracyklistov Branislav Režňák spolu s fyzioterapeutkou Mariou Kubiškovou. Tu sa stretnú s našim úspešným paracyklistom Jozefom Metelkom , ktorý do Apeldoornu cestuje z Oxfordu. Od 17. marca bude Jozef Metelka trénovať v hale Omnisport a pripravovať sa na UCI majstrovstvá sveta v dráhovej paracyklistike, ktoré sa uskutočnia v dňoch 26. - 29. marca 2015.

Prvý krát sa na štart postaví 26. marca v poobedňajších hodinách, kedy je na programe disciplína 1 km s pevným štartom. O dva dni neskôr - 28. marca, bude Jozef Metelka obhajovať minuloročný titul svetového šampióna v stíhacích pretekoch na 4 km v skupine MC4. Posledný súťažný deň (29. marca) bude náš reprezentant štartovať opäť, tentokrát v divácky veľmi atraktívnom scratchi. Netreba pripomínať, že tieto MS sú veľmi dôležité z pohľadu možnosti kvalifikácie na PH Rio 2016.

Informoval: Branislav Režňák

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!