The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Príďte v sobotu na ČSOB maratón!

csob maratonTento víkend sa v Bratislave uskutoční už 10. ročník tradičného športového podujatia pod názvom ČSOB Bratislava Maratón 2015. Organizátori ani tento rok nesklamali, veď program, ktorý pre priaznivcov športu a zdravého pohybu pripravili, je naozaj bohatý. Zaujímavosťou tohto ročníka maratónu je, že v spolupráci so Slovenským paralympijským výborom bude Nutrilite minimaratón určený aj pre štart ľudí zo zdravotným znevýhodnením. To znamená, že okrem bežcov sa môžu na štart smelo postaviť aj vozičkári, či handbikeri a absoslvovať trať dlhú 4,2 km. V sobotu tak môžete na ČSOB maratóne stretnúť aj nášho paralympijského medailistu v cyklistike Vladislava Janovjaka, či handbikera Ladislava Bočkora, ktorý je známym vyznavačom adrenalínových aktivít "na kolesách".

Štart i cieľ minimaratónu sa bude nachádzať v priestore spoločensko-nákupného centra Eurovea, kde bude počas celého víkendu okrem športových aktivít prebiehať aj bohatý sprievodný kultúrno-spoločenský program. Štart Nutrilite minimaratónu je plánovaný na 14:00 hod. 

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov športu a zdravia na toto zaujímavé podujatie!

 

Na stiahnutie:

***Program ČSOB Bratislava Maratón 2015***

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!