The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Úspech slovenskej boccie v Španielsku

boccia SpanielskoEurópsky pohár, ktorý sa konal v dňoch 1. - 4. apríla 2015 v španielskom v mestečku Sant Cugat neďaleko Barcelony, sa pre našich boccistov skončil nesporným úspechom.  Veď v konkurencii 23 krajín získali v pároch BC4 v zložení Samuel Andrejčík, Matrin Strehársky a Róbert Ďurkovič  zlato! Nezostalo však len pri tomto úspechu, keď v jednotlivcoch BC4 pridal striebornú medailu Róbert Ďurkovič.

Róbert Mezík v BC2 a Lukáš Baláži v BC1 postúpili zo základných skupín a skončili v prvej osmičke. Smolu v súťaži jednotlivcov BC4 mal náš Samuel Andrejčík, ktorý po jedinej prehre s reprezentantkou Veľkej Británie nepostúpil zo skupiny.

Na pohári nás reprezentoval ešte Adam Burianek v skupine BC3 a jediná žena v hráčskom kádri - Lenka Ďurdinová v BC1. Podobne ako Samuel Andrejčík, ani oni nepostúpili do záverečných bojov a skončili v základných skupinách.

Potešujúce je však konštatovanie, že Slovensko v Španielsku potvrdilo podobne ako Veľká Británia, Portugalsko, či Grécko, svoju príslušnosť k absolútnej boccistickej špičke.

K dosiahnutým výkonom našim boccistom srdečne gratulujeme!

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!