The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

M-SR v halovej lukostreľbe na jednotku

lukostrelba M SR 15V dňoch 3.-4. apríla usporiadal MŠK Kežmarok z poverenia Slovenského zväzu telesne postihnutých športovcov majstrovstvá SR v halovej lukostreľbe. Súťažilo sa v mestskej športovej hale VJ Kežmarok, ktorá vytvorila pre účastníkov veľmi dobré podmienky, čo sa odzrkadlilo aj na viacerých hodnotných výkonoch. Preteku sa zúčastnilo 12 lukostrelcov, z toho päť v mládežníckom veku.

Najhodnotnejší výkon podal Marcel Pavlík (578 bodov), ktorý zopakoval svoju dominanciu počas celej tohtoročnej halovej sezóny  a v Kežmarku získal titul majstra SR. V tomto roku už stihol vyhrať všetkých 5 kôl Slovenského pohára, získať titul majstra SR súťaží SLZ v jednotlivcoch i družstvách. V január právom prebral z rúk predsedu SLZ Ing. Matúša Durného cenu „Lukostrelec  roka“.

V rámci preteku majstrovstiev SR zaujalo aj vystúpenie bratov Denisa a Dávida Ivanovcov, ktorí potvrdili, že v radoch mládeže rastú pre Slovensko nové lukostrelecké nádeje.

Celkovo až deväť strelcov prekročilo na tomto preteku hranicu 500 bodov (zo 600 možných), čo je najlepším vyjadrením jeho vysokej úrovne.

Celému tímu organizátorov za príkladné zvládnutie tohtoročných majstrovstiev SR patrí poďakovanie. 

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!