The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Naši curleri v Prahe zlatí

curling v prahePočas víkendu sa v curlingovej hale v Prahe - Roztyloch konal za účasti najlepších šiestich družstiev z dlhodobej medzinárodnej ligy finálový turnaj majstrovstiev Českej republiky v curlingu na vozíku.

Družstvo v zložení Radoslav Ďuriš, Dušan Pitoňák, Monika Kunkelová a Peter Zaťko sa po sobotňajších zápasoch v skupinách stretlo v semifinále s českým družstvom – Nové Město nad Metují, ktoré dokázalo poraziť pomerom 8:4. Vo finále si tak naši reprezentanti zmerali sily s reprezentáciou Poľska. Po bezchybnej hre nášho družstva, keď zápas bol plne v ich réžii, zvíťazili jednoznačne 10:2.

„Tohtoročná curlingová sezóna sa nám skončila po februárových majstrovstvách sveta. Po krátkej pauze sa moji zverenci začali pripravovať na ďalšiu sezónu. Pri účasti na turnajoch dávam šancu zahrať si aj ďalším hráčom. Príjemným prekvapením turnaja bol náš nováčik v reprezentačnom drese – Peter Zaťko. Svojim výborným výkonom v zápasoch patril medzi najlepších hráčov na turnaji. Presvedčil ma, že reprezentačný dres si zaslúži právom. Samozrejme, že aj ostatní hráči hrali výborne a počas celého turnaja nenechali nikoho na pochybách, že do Prahy si prišli pre víťazstvo. Po tohtoročnom víťazstve v medzinárodnej curlingovej lige sa naši hráči stali aj medzinárodnými Majstrami Českej republiky. Sú to kvalitné turnaje. A moji zverenci opäť potvrdili , že patria k svetovej špičke.“ - skonštatoval reprezentačný tréner František Pitoňák.

Konečné poradie:

1.            Slovensko

2.            Poľsko

3.            JU Praha

4.            Nové Město nad Metují

5.            Velké Meziříči

6.            Taliansko

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!