The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Stolní tenisti v Lašku

riapos triumfDnes sa súťažou jednotlivcov v slovinskom Lašku začal 12. ročník stolnotenisového turnaja Slovenian Open. Naši reprezentanti absolvovali od štvrtka v dejisku turnaja aj tradičné sústredenie spolu s hráčmi z ďalších krajín. 

Turnaj s faktorom 40 sa odohrá v športovej hale Tri Lilije. V piatok pokračuje súťažou družstiev, v sobotu vyvrcholí záverečným ceremoniálom v hoteli Wellness Park. 

Slovensko reprezentujú Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (TT2), Peter Mihálik, Andrej Mészáros (TT4),  Richard Csejtey, Miroslav Jambor (TT8). Realizačný tím tvoria Andrej Bardoň, Pavol Valko a reprezentačný tréner Saša Dragaš.

 

Po návrate zo Slovinska bude celá reprezentácia štartovať v Bratislave na Slovakia Open 2015 (12. - 17. mája). Tieto podujatia sú súčasťou prípravy na ME vo Vejle (9. -18. októbra).  

 

Zdroj: www.spv.sk

 

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!