The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Pripravujeme pre Vás informácie o rozpočte SZTPŠ na rok 2018.                      Na našej stránke budú v priebehu mesiaca marec zverejnené termíny letných kempov mládeže Hľadáme talenty - leto 2018. Sledujte nás!

Z Laška bronz Riapoša

JanRiapos gestoV slovinskom Lašku dohrali súťaž jednotlivcov na turnaji Slovenian Open 2015 v stolnom tenise. Zo slovenských reprezentantov sa v silnej konkurencii dostal do semifinále iba Ján Riapoš (TT2), ostatní skončili pred jeho bránami.

Riapoš si v skupine poradil s Brazílčanom Marciom da Costom 3:0, Poliakom Jakmuczikom 3:1 a s Talianom Crosarom 3:0. V osemfinále vyradil po výsledku 3:0 Kórejčana Kim Kong Yonga, s ktorým hral v Aténach finále PH 2004, a vo štvrťfinále jeho krajana Park Jin Cheola 3:2. Zastavil ho až v semifinále tretí Kórejčan - svetová jednotka Kim Min Gyu (0:3). Bronzové medaily pripadli obom porazeným semifinalistom.

Po jednotlivcoch sa začala súťaž družstiev, do ktorej vstúpili tri slovenské tímy. V TT2 zasiahla do bojov dvojica Martin Ludrovský - Rastislav Revúcky (bez Jána Riapoša), ďalej Peter Mihálik s Andrejom Mészárosom (TT4) a Richard Csejtey s Miroslavom Jamborom (TT8). Naša jediná žena vo výprave Alena Kánová hrá v kombinovanom družstve s reprezentantkou Veľkej Británie.

 

Zdroj:www.spv.sk

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!