The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk sú zverejnené nové informácie o letných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

Palma Slovakia Open 2015 štartuje


stolny tenis Kanova EgerDnešným dňom sa v Bratislave na zimnom štadióne Ondreja Nepelu začali úvodné zápasy medzinárodného turnaja Palma Slovakia Open 2015 v stolnom tenise zdravotne znevýhodnených športovcov. XVII. ročník turnaja sa môže pochváliť rekordnou účasťou, keď bratislavský turnaj hostí takmer 360 hráčov zo 42 krajín celého sveta. Dnešný deň patrí súťažiam jednotlivcov, ktorí v skupinách zabojujú o postup do ďaľšej fázy tejto súťaže, keď zajtra sú na pláne už smifináové a finálové zápasy mužov i žien.

Turnaja sa samozrejme zúčastňuje celá slovenská stolnotenisová špička, pre ktorú je tento turnaj dôležitou príležitosťou pre zisk bodov, potrebných na posilnenie rankingových pozícií smerom k PH Rio 2016.

Novinkou turnaja je aj celodenný live prenos s prebiehajúcich súťaží, ktorý je možné sledovať prostredníctvom TV HUSTE na adrese:

http://live.huste.tv/intro

Turnaj bude prebiehať až do soboty 16 mája, kedy vyvrcholia finálovými zápasmi súťaže družstiev.

Všetky potrebné informácie o turnaju nájdete na oficiálnej stránke turnaja: www.so-tabletennis.com

 

Všetkých priaznivcov stolného tenisu na turnaj v Bratislave srdečne pozývame!

 

OV turnaja

 

 

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!