The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Pripravujeme pre Vás informácie o rozpočte SZTPŠ na rok 2018.                      Na našej stránke budú v priebehu mesiaca marec zverejnené termíny letných kempov mládeže Hľadáme talenty - leto 2018. Sledujte nás!

Nový registračný systém spustený!

regisportOd dnešného dňa bol spustený prístup do nového registračného systému – REGISPORT aj pre členské organizácie SZTPŠ. Na základe aktualizácie, ktorú štatutári členských organizácií zaslali na SZTPŠ, boli jednotlivé združenia zaradené do databázy členských organizácií SZTPŠ. V týchto dňoch štatutári obdržali e-mailom aj prístupové kódy do elektronického systému, v rámci profilu svojej zaregistrovanej členskej organizácie.

Čo prístup po REGISPORTU štatutárom členských organizácií umožňuje?

1. Možnosť prehliadať a čiastočne i aktualizovať profil svojho klubu ako člena SZTPŠ. Aktualizovať však možno len niektoré údaje a to také, ku ktorým majú nastavený prístup. Citlivé údaje o klube, ktoré sú uzamknuté, môžu zmeniť len na základe žiadosti.

2. Čo je však v tomto momente najdôležitejšie, od dnešného dňa je možné, aby štatutári vo svojom profile zadali individuálne žiadosti členov svojho združenia na vystavenie registračného preukazu SZTPŠ. Potrebné je v tejto súvislosti upozorniť, že staré registračné preukazy stratia čoskoro platnosť, a preto treba podať žiadosť o vystavenie nového registračného preukazu pre všetkých členov, ktorí sa chcú zúčastňovať športových súťaží, akcií, športovej prípravy a využívať výhody člena SZTPŠ. Týka sa to nielen športovcov, ale i trénerov, asistentov, rozhodcov, funkcionárov...  Na základe takto podanej žiadosti, bude následne vystavený aj nový registračný preukaz (formát ID karty s QR kódom). Tento preukaz nahradí staré papierové registračné preukazy od 1.7.2015.  Tieto budú teda platiť len do dátumu 1.7.2015!!!

Čo je veľmi dôležitá informácia, VV SZTPŠ na svojom poslednom zasadnutí rozhodol, že všetky žiadosti o vystavenie registračného preukazu zadané  do 1.7.2015 budú VYBAVENE BEZPLATNE!!!

Po dátume 1.7.2015 BUDE KAŽDÁ ŽIADOSŤ O VYSTAVENIE REGISTRAČNÉHO PREUKAZU SPOPLATNENÁ SUMOU 4€! (Tiež na základe rozhodnutia VV SZTPŠ)

Pavel Bilik

administrátor registrácií SZTPŠ

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!