The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Pripravujeme pre Vás informácie o rozpočte SZTPŠ na rok 2018.                      Na našej stránke budú v priebehu mesiaca marec zverejnené termíny letných kempov mládeže Hľadáme talenty - leto 2018. Sledujte nás!

Prvá miestenka pre lukostreľbu

lukostrelba halova 2014O najlepší slovenský výsledok sa na svetovom šampionáte v lukostreľbe postaral Marcel Pavlík, ktorý v súťaži Compound Open skončil na 9. - 16. mieste, a týmto umiestnením zabezpečil Slovensku jednu letenku na PH Rio 2016. Aktuálny majster Európy mal rozhodne vyššie ambície, ktoré však zmarila tesná prehra s neskorším majstrom sveta Kórejčanom Lee Ouk Soo v osemfinále. V tejto kategórii si postup do Ria zabezpečilo prvých 18 pretekárov.

V súťaži W1, kde štartoval aj náš Peter Kinik, už boli miestenky iba pre prvých ôsmich. Náš reprezentant skončil podobne ako jeho kolega Pavlík na 9. - 16. mieste, takže bude musieť o postup zabojovať na budúcoročných ME vo Francúzsku alebo na Svetovom pohári v Česku. „Chceme získať minimálne dve miestenky, štyri by boli super“, povedal pre Denník Šport reprezentačný tréner Vladimír Majerčák.

Marián Marečák a Diana Paschenkova vypadli v Compound Open zhodne v druhých kolách. Pavlík s Paschenkovou skončili v mixe na 9. mieste.

Zdroj: www.spv.sk

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2018: 769.700 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!