The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Finále stolnotenisovej ligy

stolny tenis newMyjava bola v sobotu 12. septembra dejiskom vyvrcholenia ligového ročníka 2015 zdravotne znevýhodnených stolných tenistov - vozíčkarov i stojacich. Podujatia, ktoré rozhodovalo o konečnom umiestnení v tomto roku, sa sa zúčastnilo takmer 30 hráčov z celého Slovenska.

Už tradične sa organizácie zhostila rodina Barbieriková a ŠK TP MYJAVA. VII. kolo nakoniec vyhral medzi vozíčkarmi Ján Riapoš, ktorý si v semifinále poradil s Andrejom Mészárosom a v dramatickom finále aj s Petrom Mihálikom zhodne 3:2. V malom finále porazil Andrej Mészáros Martina Ludrovského.

K prekvapeniu doško v súťaži stojacich, kde favorit Richard Csejtey skončil až na 3. mieste. Víťazom sa stal jeho kolega z reprezentácie Miroslav Jambor, druhý bol Jozef Kršiak. Jambor získal vďaka víťazstvu v Myjave aj celkové prvenstvo medzi stojacimi pred Csejteyom a Kršiakom.

Celkovým víťazom ligy vozíčkárov v ročníku 2015 sa stal Ján Riapoš pred Martinom Ludrovským a Bohušom Čabákom. Spolu sa do ligy zapojilo 35 vozíčkarov.

,,Bola to výborná previerka, hlavne reprezentácie pred blížiacimi sa ME“, uviedol reprezentačný tréner Saša Dragaš. Európsky šampionát sa bude konať v dňoch 10. - 18. októbra v dánskom meste Velje ,,Máme ešte možnosť dopracovať nedostatky pri hernej činnosti hráčov v koncovkách, koncentráciu na zápas a výsledok ", dodal.

Predseda ŠTK Ľuboš Dobrotka doplnil, že hráčov ešte čaká náročná časť prípravy. Tento víkend to budú Majstrovstvá Slovenska v Bratislave (18. - 20. 9. v Národnom stolnotenisovom centre v Rači) a posledné sústredenie s britskou reprezentáciou ( 28.9. - 4.10.) tiež v Rači, kde sú totožné podmienky ako budú v Dánsku počas ME - červená podlaha zn. Taraflex, modré stoly Butterfly Centrefold 25 ako aj 3 hviezdičkové loptičky Butterfly.

Víťaz ligy vozíčkarov (zároveň predseda SPV a SZTPŠ) Ján Riapoš poďakoval všetkým organizátorom a účastníkom líg. Pripomenul, že budúci rok oslávi Liga vozíčkarov 20. výročie založenia, ako i fakt, že na prvé kolo v Handlovej prišlo v roku 1996 sedem hráčov. Bol medzi nimi aj Michal Sabo, ktorý v nedeľu 6.septembra 2015 zomrel a preto si všetci zúčastnení pripomenuli jeho odchod minútou ticha.

 

Zdroj: Paralympijské motivačné centrum

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!