The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Odštartovali ME v stolnom tenise

me stolny tenis 2015V termíne 11-15. októbra 2015 prebiehajú v Dánskom Vejle majstrovstvá Európy v stolnom tenise zdravotne znevýhodnených športovcov. Šampionát slávnostne otvorili vo Vikingskom múzeu v Jellingu. Počas otváracieho ceremoniálu organizátori predstavili aj originálne medaily, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre toto podujatie. Autori medaile hľadali inšpiráciu vo vikingských tradíciách a svetoznámych runových kameňoch, ktoré sú od roku 1994 súčasťou svetového dedičstva UNESCO. 

ME vo Vejle sa zúčastňuje aj početná reprezentácia slovenských stolných tenistov v zložení Ján Riapoš, Martin Ludrovský, Rastislav Revúcky (všetci TT2), Alena Kánová (TT3), Andrej Meszáros a Peter Mihálik (TT4), Miroslav Jambor (TT7) a Richard Csejtey (TT8). 

 Program súťaží na ME:

Súťaž v dvojhre 12.-14.10.2015

Súťaž družstiev 15.-17.10.2015

Priebeh ME bude možné sledovať aj na stránke www.ipttc.org, live Results.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!