The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk budú dňa 7.11.2017 zverejnené nové informácie o zimných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

Z Kolumbie vezieme bronz a zlato

boccia kolumbia2Na svetovom pohári v Kolumbii sa našim boccistom opäť podarilo preukázať skutočnosť, že patria medzi absolútnu svetovú špičku! Pár BC4 vyhral zápas o bronz nad Portugalskom 8:2 a náš tím BC1/BC2 v napínavom finálovom zápase porazil Hong Kong 5:3. Z Kolumbie si tak odnášame dva cenné kovy – bronz a zlato.

Škoda len, že v súťaži jednotlivcov sa našim už nepodarilo siahnuť na brány finálových zápasov. V osemfinále sa skončila cesta pre troch našich reprezentantov - v kategórii BC2 bol nad sily Róberta Mezíka Zhiqiang Yan z Číny, ktorý nad našim hráčom vyhral 8:1. Tomáš Král po vyrovnanom zápase nestačil na Bernda Meintsa z Holandska a podľahol mu 2:4. Ani Róbertovi Ďurkovičovi sa v kategórii BC4 nepodarilo postúpiť ďalej, keď ho porazil Dezso Béres z Maďarska po výsledku 8:2. Našim jediným želiezkom v ohni tak zostal Samuel Andrejčík. V osemfinále vyhral nad domácim Kolumbijčanom Dubanom Celym 3:3 a 1:0 po tie-breaku, no v štvrťfinále už nestačil na Domingosa Vieiru z Portugalska a podľahol mu 3:5.

Našim reprezentantom k úspešnej reprezentácii Slovenska gratulujeme!

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!