The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Pripravujeme pre Vás informácie o rozpočte SZTPŠ na rok 2018.                      Na našej stránke budú v priebehu mesiaca marec zverejnené termíny letných kempov mládeže Hľadáme talenty - leto 2018. Sledujte nás!

Záver ligy v biliarde

biliard TPSV stredu 11.11.2015 sa odohralo posledné kolo ligy v biliarde v Novozámockej   Arcadii.  Hrala sa hra č.10 a malo sa rozhodnúť o víťazovi ligy. Medzi prvým Petrom Machom a druhým Petrom Šelingom bol rozdiel iba 7bodov. Šelinga nezačal dobre, keď viedol  nad  Jánom Škablom 2:1, ale prehral 2:3. Macho začal lepšie a zvíťazil nad Martinom Jasenovcom 3:0. Každý z kandidátov na celkové víťazstvo tak mal na svojom konte jedno víťazstvo a jednu prehru. Vzájomný súboj ich čakal v tretej sérii  a súboj rozhodol vo svoj prospech Peter Šelinga 3:0. Tým sa dostal priebežne na prvé miesto. Svoju šancu už nepustil z rúk a vyhral zostávajúce zápasy. Macho tlak nezvládol a prehral ešte dva zápasy.

Na hráčov v najbližšom období čakajú majstrovstvá Slovenska, ktoré sa odohrajú 5.-6.12.2015 v Ružmberku.

Všetci záujemcovia o účasť v budúcoročnej lige nás môžu kontaktovať na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2018: 769.700 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!