The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Hľadáme talenty už aj pre zimu!

obrázok-kemp-zima

Jednou z dôležitých oblastí pôsobnosti Slovenského paralympijského výboru je aj starostlivosť o športové aktivity zdravotne znevýhodnenej mládeže. Záujem o mladú generáciu je prirodzený, veď takmer vo všetkých našich úspešných paralympijských športoch treba pomýšľať aj na postupnú generačnú výmenu.

Letné športové kempy zdravotne znevýhodnenej mládeže pod názvom „Hľadáme talenty“ už majú za sebou bohatú tradíciu avšak k ich zimnej forme sa vraciame v tomto roku po dlhšej prestávke. Našim cieľom je podporiť záujem aj o zimné paralympijské športy a medzi mladými talentami nájsť opäť úspešných zjazdových a bežeckých lyžiarov, snowboardistov, ice-sledge hokejistov, či hráčov curlingu.

Preto v čase jarných prázdnin Banskobystrického, Trenčianskeho a Žilinského kraja pripravujeme v stredisku športu zdravotne znevýhodnených na Remate športový program pre deti z celého Slovenska, aby tu v lone prekrásnej zimnej prírody mohli stráviť týždeň plný  zimných športových aktivít, besied, prezentácií a všadeprítomnej dobrej nálady.

Zimný športový kemp sa uskutoční v termíne:

28. februára – 5. marca 2016

Uzávierka prihlášok je do piatku 19. februára 2016!

O športové kempy býva zvýšený záujem, preto je dôležité splniť všetky podmienky účasti a prihlášku podať radšej skôr, nakoľko dátum jej podania je jedným z kritérií výberu.

Kemp je určený pre zdravotne znevýhodnené deti a mládež. Tomu zodpovedá aj program, v ktorom budú mať účastníci možnosť oboznámiť sa s novými zimnými športovými odvetviami. Absolvujú ukážky, improvizovaný tréning, či súťaž. Sprevádzať ich budú opäť naši úspešní paralympionici. Osobnosti ako Jakub Krako, Martin France a mnohí ďalší odovzdajú mladým účastníkom nielen obrovskú motiváciu, ale aj zdravý pohľad na život a úspešnú realizáciu v ňom. Účasť na kempe je v plnom rozsahu hradená z prostriedkov Slovenského paralympijského výboru, účastníci si musia zabezpečiť iba dopravu.

Podmienky účasti na kempe:

-              zdravotné znevýhodnenie

-              vek do 18. rokov vrátane

-              v prípade osoby, vyžadujúcej osobnú asistenciu, účasť rodiča, či asistenta

 

Tešíme sa na Vás!

 

Prihlášky posielajte výlučne poštou na adresu:

Pavel Bílik, Slovenský paralympijský výbor, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava

 

Tlačivo prihlášky stiahnete ****TU****

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!