The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Jarné zľavy na Chate Remata

web chata RemataSlovenský zväz telesne postihnutých športovcov si Vás dovoľuje osloviť s ponukou služieb svojho účelového zariadenia Chata SZTPŠ Remata. Toto zariadenie sa prioritne špecializuje na zabezpečenie pobytov mladých športových talentov a športovcov so zdravotným znevýhodnením, ale jeho kapacity je možné celoročne využiť aj pre širokú verejnosť.

Popri snahe zlepšovať celkový štandard poskytovaných služieb je našou prioritou aj rentabilná prevádzka zariadenia, ktorá priamo súvisí so zvyšovaním obsadenosti objektu počas celej ubytovacej sezóny.

Preto v obdobiach, ktoré nie sú plne vyťažené, ponúkame našim klientom špeciálnu akciu na dva a viacdňové pobyty v cene   8,50 € / noc.

Konkrétne sa jedná o pobyty zrealizované v termínoch 10.-23. marca a 15.-30. apríla 2016.

Chata SZTPŠ Remata sa nachádza v prekrásnom prírodnom prostredí Žiarskeho pohoria a Kremnických vrchov.  Ponúka ubytovanie v šiestich bezbariérových 2-posteľových izbách (s možnosťou dvoch prísteliek) a v dvoch apartmánoch s možnosťou ďalších 4 prísteliek.  Hosťom je k dispozícii aj priestranná spoločenská miestnosť a kuchynka. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a sociálnym zariadením.

Penzión Mladosť, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti chaty, ponúka po dohode možnosť stravovania.

Naše zariadenie je ideálne aj na organizáciu rodinných a firemných aktivít. Medzi najväčšie benefity patrí príroda, možnosti zberu lesných plodov, v zime lyžovanie a bežkovanie, v ostatných ročných obdobiach turistika, cykloturistika, rybolov a plávanie. V blízkosti zariadenia je moderné kúpalisko (1km), alebo rybník s možnosťou komerčného rybolovu a malou domácou ZOO (800 m).

K dispozícii je aj tenisový kurt, beachvolejbalové ihrisko, stolný tenis,  plaváreň v meste Handlová, zážitková prednáška Colombus http://www.kamnavylet.sk/atrakcia/zazitkova-prednaska-colombus-handlova , návšteva ZOO v Bojniciach, Bojnický zámok ......

Tešíme sa na Vás!

Kontakt:

0905 788 435  mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

0915 766 251  mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!