The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

V Kanade pár zlatý, tím bronzový!

boccia-world-cup-KanadaV útorok naši boccistickí reprezentanti odohrali prvé zápasy v skupinách v rámci turnaja Boccia World Open 2016 v Montreale. Po veľmi slušnom výkone vyhral náš tím BC1/BC2 v zložení Jakub Nagy, Tomáš Král, Róbert Mezik nad tímom z Kanady 5:3.

V druhom zápase vyhral náš reprezentačný pár BC4 v zložení Samuel Andrejčík - Michaela Balcová nad párom z Nemecka. V nervóznom zápase po štvrtej smene za stavu 2:2 nasledoval tie-break, v ktorom však naši zvíťazili a tak si v úvodnom hracom dni Slováci pripísali na turnaji  dôležité dve víťazstvá.

Dnes sa dohrávali zápasy základných skupín, z ktorých postúpil aj náš pár BC4 i tím BC1/BC2 ďalej do semifinále. Tam sa darilo viac páru BC4, ktorý vyhral nad Ruskom a pokračoval tak do finálového boja s Kanadou o zlato. Team BC1/BC2 prehral v semifinále s Japonskom a nastúpil do boja o tretie miesto taktiež s Kanadou. Po krásnom zápase nakoniec náš pár BC4 získal vo finálovom dueli s Kanadou zlato a tím BC1/BC2 v malom finále taktiež nedal Kanaďanom najmenšiu šancu a získal bronzové medaily.

Šampionát Word open v kanadskom Montreale pokračuje zajtra turnajom jednotlivcov.

Výsledky  :

Pár BC4

26.4.2016

SVK / Nemecko 2:2 - SVK vyhrali v tiebreaku

27.4.2016

SVK / Japonsko 6:2

SVK / Rusko 5:2 - semifinále

SVK / Kanada 4:3 - finále

Team BC1/BC2

26.4.2016

SVK / Kanada 5:3

27.4.2016

SVK / Argentína 6:3

SVK / Japonsko 4:5 - semifinále

SVK / Kanada 9:1 - o tretie miesto

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!