The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Bronz a zlato z Portugalska!

bronz portugalNa turnaji Svetového pohára Boccia World Open 2016 v portugalskom Póvoa de Varzim sa našim boccistom opäť darilo. Pár BC4 v zložení Robert Ďurkovič, Samuel Andrejčík a Michaela Balcová porazil v zápase o tretie miesto Nemecko 6:1 a získal bronzové medaily. V skupine  si naši počínali suverénne, keď vyhrali všetky tri zápasy (s Veľkou Britániou 4:2, Ruskom 11:0 a Nemeckom 15:0). O zlato ich pripravila iba prehra s Brazíliou 3:7 v semifinále.

V súťaži jednotlivcov ďalej žiarili farby Slovenska zásluhou Samuela Andrejčíka, ktorý  k bronzu v pároch pridal zlatú medailu a tak si po prvý krát vo svojej športovej kariére odnáša z jedného medzinárodného turnaja dve medaily. Zaujímavosťou bola skutočnosť, že Samuel Andrejčík  v rámci otváracieho ceremoniálu Svetového pohára mal tú česť prečítať sľub za všetkých zúčastnených športovcov. V kontexte ďalšieho vývoja turnaja musíme konštatovať, že organizátori mali pri výbere zástupcu športovcov na sľub naozaj šťastnú ruku!

boccia sp portugalsko

 

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!