The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Talenty na lezeckej stene

lezenie1Od nedele 21. augusta prebieha v stredisku zdravotne znevýhodnených športovcov na Remate posledný z tohtoročnej série piatich letných športových kempov pre deti a mládež Hľadáme talenty.

Športové kempy Hľadáme talenty už tradične organizuje Slovenský paralympijský výbor v spolupráci so Slovenským zväzom telesne postihnutých športovcov a s podporou MŠVVaŠ SR, Nadácie Markíza a Allianz – Slovenskej poisťovne, a.s.

Nadstavbový letný kemp, ktorý dnes ukončia, bol zameraný kondične, pričom sa ho zúčastnilo 9 mladých športovcov, ktorí už v minulosti absolvovali základný motivačný kemp, orientovaný na prezentáciu množstva paralympijských športov. Ústredným motívom programu nadstavbového kempu bol preto vhodný výber športových aktivít, ktoré rozvíjajú všeobecné pohybové schopnosti mladých športovcov, budujú v nich pevnejšie morálno-vôľové vlastnosti a prirodzený princíp súťaživosti. V programe veľmi zaujali aj viaceré netradičné adrenalínové aktivity ako splav rieky Hron, či základy lezenia na umelej lezeckej stene. A práve zážitok z pohybu na šikmej lezeckej stene bol pre mladých účastníkov jedným z najvýraznejších. Na tom, že každý účastník kempu mohol zažiť neopakovateľnú dávku adrenalínu, má veľkú zásluhu vedenie rodinného hotela HUTIRA RELAX CLUB v Handlovej.

hutiraOkrem toho, že nám bezplatne poskytli lezeckú stenu, deťom sa bez nároku na odmenu po celý čas venoval aj inštruktor lezenia. Touto cestou patrí vedeniu hotela veľká vďaka a veríme, že naša pozitívna skúsenosť sa stane motiváciou aj pre ďalších zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí túžia prežiť naozaj neopakovateľný zážitok.

Počas tohto leta sa na Remate v rámci kempov Hľadáme talenty vystriedalo už vyše 70 mladých športovcov z celého Slovenska spolu s ďalšími 50-timi účastníkmi, prevažne rodičmi detí, či osobnými asistentmi. Už teraz sa však organizačný tím projektu Hľadáme talenty pripravuje na jeho druhú – zimnú formu, ktorá je prirodzene zameraná na zimné paralympijské športy, ako napríklad zjazdové a bežecké lyžovanie, biatlon, či hokej na sánkach.

Bližšie informácie o zimných kempoch, spolu s elektronickou prihláškou, budú pre záujemcov zverejnené na stránke www.spv.sk v prvej polovici mesiaca november.

lezenie2 

Pavel Bílik, koordinátor pre šport mládeže SPV

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!