The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Záverečný ceremoniál ukončil PH Rio

Rio ceremonialVčera sa záverečným ceremoniálom skončili v Riu XV. paralympijské hry, ktoré sa stali s pohľadu celkového hodnotenia krajín pre Slovensko najúspešnejším vystúpením v dejinách samostatnosti. Spolu s Belgickom v ňom Slovensko skončilo na 25 mieste. Počas veľkolepého záverečného ceremoniálu predseda brazílskeho olympijského výboru Carlos Arthur Nuzman a starosta Ria de Janeira Eduardo Paes odovzdali paralympijskú vlajku novej hostiteľskej krajine LPH 2020, ktorou bude Japonsko. Budúce LPH sa teda budú konať v Tokiu od 25. augusta do 6. septembra 2020.

Paralympijské hry v Rio de Janeiro zasiahla v sobotu aj jedna veľmi tragická udalosť, keď po páde v cestných pretekoch C4-5 zomrel po prevoze do nemocnice iránsky reprezentant Bahman Golbarnezhad. Štyridsaťosemročný ázijský šampión spadol po nezvládnutí zjazdu a následnej prudkej zákruty hlavou na zem a napriek rýchlemu prevozu do nemocnice ťažkým zraneniam podľahol. Počas záverečného ceremoniálu si celý štadión uctil jeho pamiatku symbolickou minútou ticha.

Pre Slovensko sa PH Rio 2016 stali najúspešnejšou paralympiádou ziskom 11 medailí, z čoho bolo 5 zlatých, 3 strieborné a 3 bronzové. Medailovo sme bodovali až v piatich športoch, čo môže byť vyjadrením stále sa zlepšujúcej práce v paralympijskom športe i pozornosti, ktorí SPV dlhodobo venuje príprave  najúspešnejších paralympionikov. Škoda len, že sa v posledný súťažný deň nepodarilo naplniť odhodlanie našich stolných tenistov získať v „B finále“ kategórie TM1-2 bronzové medaily, čo by bolo akousi príjemnou náplasťou za neúspech i množstvo smoly, ktorá ich sprevádzala v súťaži jednotlivcov.

Súhrn výsledkov našich na LPH Rio 2016 prinesieme zajtra.

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!