The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk budú dňa 7.11.2017 zverejnené nové informácie o zimných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

M_SR v biliarde vozičkárov

biliard2V príjemnom prostredí Ružomberskej herne Aréna sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v biliarde vozíčkarov. Turnaja sa zúčastnilo iba 6 hráčov. Nezúčastnili sa Jozef Hudec, Peter Macho  zo zdravotných dôvodov a Andrej Mészáros dal prednosť stolnotenisovej lige.

V sobotu o 10:30 sa začala hrať hra č.8. Hralo sa novým systémom – v skupine každý s každým. Postup do finále si vybojovali prvý dvaja v tabuľke. Tretí a štvrtý si zahrali o tretie miesto. Zápasy o celkové umiestnenie začali o 17:30. Do finále postúpil Peter Šelinga a Adrián Ďurček. Peter Šeliga nakoniec finále zvládol lepšie ako jeho súper a po víťazstve 4:2 ukončil večer bez prehry.

O tretie miesto sa stretli Miroslav Benko a Martin Jasenovec. Martin Jasenovec zvíťazil 4:1 a svojmu súperovi tak vrátil prehru zo skupiny. O 5.miesto si zahrali Ján Škabla a Martin Bernadič. Martinovi Bernadičovi sa prekvapujúco podarilo zvíťaziť  a nečakane obsadil  konečné 5. miesto.

V nedeľu majstrovstvá SR pokračovali hrou č.9. Na začiatku pre zdravotné problémy odstúpil Adrián Ďurček a tak hralo iba päť hráčov! Najviac sa darilo Jánovi Škablovi, ktorý bez prehry postúpil do finále. O jeho súperovi sa rozhodovalo medzi trojicou: Peter Šelinga, Miroslav Benko a Martin Jasenovec. Vďaka víťazstvu nad Miroslavom Benkom postúpil do finále Peter Šelinga. Vo finále síce prehrával 1:2, ale podarilo sa mu zápas otočiť. Zvíťazil 3:2 a nakoniec získal aj druhý titul. Súboj o 3.miesto bol rovnaký, ako v osmičke. Martin Jasenovec zase vrátil prehru zo skupiny Miroslavovi Benkovi a opäť obsadil 3.miesto.

Turnaj skončil vyhlásením výsledkov o 17:30. Budúci ročník začína už 15.2.2017 v Banskej Bystrici.

 

Text: Peter Šelinga

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!