The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk sú zverejnené nové informácie o letných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

Curleri v príprave na ZPH 2018

foto curling prahaV tejto sezóne odohrali naši curleri v lige 12 zápasov. Zvíťazili 9-krát, remizovali 2-krát a len v jednom zápase boli porazení. Súpermi boli kvalitné družstvá z Čiech, Poľska a Talianska. Preto nás teší, že prvenstvo si vybojovali už pred záverečným kolom ligy. Naši hráči opäť predviedli, že dokážu veľmi dobre hrať aj pod tlakom a zúročili skúsenosti, ktoré majú z veľkých svetových turnajov. Najbližšie vrcholné podujatie je až ZPH 2018 v Kórei a tak sa naše družstvo musí udržiavať vo forme na rôznych turnajoch a ligových zápasoch. Majú ešte celý rok na prípravu a preto aj dostatok času aby sa dôkladne pripravili. Chceli by absolvovať ešte množstvo tréningov a hlavne turnajov s kvalitnými súpermi. Veríme preto, že formu si opäť dobre vyladia a tá bude gradovať v pravý čas!

Reprezentačný tréner curlingu na vozíku František Pitoňák.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!