The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
Na stránke SZTPŠ sú od 17.7.2017 v sekcii "Formuláre" zverejnené aktualizované tlačivá.                      Na stránke www.spv.sk budú dňa 7.11.2017 zverejnené nové informácie o zimných kempoch mládeže v rámci projektu Hľadáme talenty 2017 spolu s elektronickou prihláškou. Tešíme sa na Vás!

Biliardový turnaj v Trnave

biliard 2017V termíne 21.-22.10.2017 sa za podpory SZTPŠ, SBiZ, Amiral Clubu Trnava, London Billiard Clubu Biely Kostol a BWTS uskutočnil už 4.ročník medzinárodného turnaja v biliarde vozíčkarov - Memoriál Ladislava Šrameka. Tento ročník sa organizátori rozhodli presunúť z Bratislavy do Trnavskej City Arény a Bieleho Kostola. Pre tento krok sa rozhodli aj preto, aby v City Aréne ukázali tento šport aj divákom. Pricestovalo 14 hráčov z toho 2 z Nemecka, 4 z Rakúska a 8 zo Slovenska.

Vo finále turnaja, ktoré bolo záležitosťou Rakúšanov, zvíťazil Schranz nad Finkom 5:2. Tretí skončil Nemec Volkmer.

Všetci hráči hodnotili turnaj veľmi pozitívne a radi prisľúbili svoju účasť aj na budúcom ročníku. Zároveň naši hráči dostali pozvanie na turnaj do Rakúska a hovorilo sa aj o turnaji troch krajín – Rakúsko, Nemecko a Slovensko.

Špeciálne poďakovanie za organizáciu turnaja patrí Marekovi „Capovi“ Arpášovi a personálu oboch herní za pomoc a ústretovosť.

 

Peter Šelinga

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2017: 561.000 eur

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!