The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Ďalšie 2 medaily z ME v boccii!

02 final match BC2V nedeľu sa v portugalskom Póvoa de Varzim skončili súťaže jednotlivcov na ME 2017 v boccii. Slovenskí reprezentanti opäť potvrdili, že ich právom radia medzi svetovú špičku, a tak okrem titulu Majstrov Európy v súťaži tímov BC1-2 v súťaže jednotlivcov opäť bojovali o najcennejšie kovy. Michaela Balcová (BC4) vo finále o 3. miesto nakoniec podľahla Artemovi Kolinkovi (UKR) 2:8 a skončila štvrtá. Vo finále o 3. miesto v kategórii BC1 nastúpil aj Tomáš Král a po sústredenom výkone   porazil svetovú trojku – Holanďana Daniela Pereza 5:3. Získal tak na ME 2017 už svoju druhú medailu, keď ku zlatu zo súťaže tímov pridal cenný bronz. Najvýraznejší úspech v súťaži jednotlivcov však v Portugalsku dosiahol Robert Mezík, ktorý v dramatickom finále o 1. miesto v kategórii BC2 síce nedokázal dotiahnuť do víťazného konca dobre rozohraný zápas s domácim reprezentantom Portugalcom Nelsonom Fernandesom (3:4), ale z ME Portugalsko 2017 si odnáša ďalšiu medailu, tento krát striebornú! Podobne, ako Tomáš Král už totiž vlastní zlato a titul Majstra Európy zo súťaže tímov.

K výborným výsledkom našich boccistov na európskom šampionáte treba započítať aj 4. miesto nášho páru BC4 (Samuel Andrejčík, Michaela Balcová), ktorí svojimi výkonmi dokazujú, že návrat na najvyššie priečky svetových rebríčkov myslia vážne.

Za vystúpenie našich boccistov na ME 2017 patrí všetkým hráčom veľké uznanie, veď dokázali, že ktorýkoľvek z nich môže na najvyššej úrovni atakovať medailové priečky. Poďakovanie a uznanie patrí aj celému realizačnému tímu na čele s dlhoročným reprezentačným kormidelníkom Martinom Gabkom. Všetci svojim podstatným dielom už mnoho rokov odovzdávajú tomuto krásnemu športu všetko a posúvajú slovenskú bocciu tam, kde dnes právom patrí!

Team BC1 2 ME2017  final match BC2

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!