The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Stretnutie s paralympionikmi

facility besedaSlovenský paralympijský výbor v spolupráci s Facility System Hub pripravili pre Vás stretnutie s našimi úspešnými športovcami, ktorí aj napriek hendikepu dokázali bojovať a zvíťaziť. Stretnutie s paralympijskými športovcami Vám pomôže nazrieť do sveta, kde slovo „nemožné“ stratilo význam. Päť rozdielnych príbehov spája nezlomná vôľa a odhodlanie. Aj s hendikepom je možné žiť naplno.

 Dátum a čas: 22. 02.2018 o 17,00 hod.

Miesto konania: Facility System Hub(R), Bratislavská 614, Trenčín 911 05

 Program:

1. Predstavenie športovcov a panelová diskusia.

Na stretnutie s Vami sa teší Veronika Vadovičová (3-násobná paralympijská víťazka v streľbe), Anka Oroszová (medailistka z majstrovstiev sveta, handbike), Juraj Práger (nevidiaci cyklista, prvý nevidiaci Slovák na Mont Blancu a Elbruse), Radoslav Malenovský (TOP 10 umiestnenia na paralympiádach v streľbe) a Tomáš Masaryk (tenista, spíker, motivátor).

2. Diskusia bude pretkaná foto a video prezentáciami o živote, príbehoch a úspechoch našich športovcov z ostatných paralympijských hier a športovej prípravy.

3. Predstavenie tandemu Juraj Práger & Ján Gallik, mini reportáž z paralympijských hier (PH) Rio 2016 a informácie k príprave na PH Tokio 2020.

Vstup zdarma. Rezervácia miest je povinná na tel. č.: 032/7 444 999 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. z dôvodu obmedzenej kapacity.

Občerstvenie:

Priamo na mieste je možné zakúpiť si drobné občerstvenie, teplé a studené nealko nápoje.

 

Tešíme sa na Vás!

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!