The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

M-SR v boccii 2018

boccia 2 kolo BC4Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov a Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR organizujú v novom bezbariérovom športovom komplexe Majstrovstvá SR 2018 párov a tímov v hre boccia. Turnaj sa uskutoční dňa 21. apríla 2018 v Športovej hala prof. Rovného FTVŠ UK,  Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9, Bratislava.

M SR 2018 PARY TIMYSvoju účasť už potvrdili najlepší slovenských hráči, vrátane zlatých medailistov z PH Rio 2016 a minuloročných majstrov Európy. Majstrovstvá SR v týchto kategóriách sa konajú už od roku 2001. Rekordérmi v počte titulov majstra SR sú Róbert Mezík a Tomáš Král s piatimi titulmi, v závese za nimi nasledujú Róbert Ďurkovič s Martinom Strehárskym so štyrmi titulmi.

Premiéru na tohtoročnom národnom šampionáte bude mať nová kategória Páry BC 5. Turnaja sa zúčastní 48 hráčov. Súčasťou turnaja bude aj slávnostné vyhlásenie desiateho ročníka anketa Boccista roka 2017.

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!