The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Výsledky stolnotenisovej ligy

st tenis vseobecnaV Stredisku paralympijskéj prípravy v Žarnovici sa cez víkend 26. mája 2018 uskutočnilo 2.kolo stolnotenisovej ligy vozíčkarov. Medzi pätnástkou hráčov sa najviac darilo Jánovi Riapošovi, ktorý zvíťazil pred Petrom Mihálikom a Andrejom Mészárosom. Všetci traja hráči sú priebežne aj na prvých troch miestach v poradí stolnotenisovej ligy vozičkárov - vedie Peter Mihálik, Ján Riapoš je druhý a na 3. mieste zatiaľ figuruje Andrej Mészáros.

K dosiahnutým výsledkom i predvedenej hre gratulujeme!

 

Autor článku: Ľuboš Dobrotka

V Stredisku paralympijskéj prípravy v Žarnovici sa cez víkend - 26.05.2018 uskutočnilo 2.kolo stolnotenisovej ligy vozíčkarov. Medzi pätnástkou hráčov sa najviac darilo Jánovi Riapošovi, ktorý zvíťazil pred Petrom Mihálikom a Andrejom Mészárosom. 

Títo traja hráči sú priebežne aj na prvých troch miestach v poradí 1. Peter Mihálik, 2. Ján Riapoš a na 3.mieste je zatiaľ Andrej Mészáros.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!