The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Príprava lukostrelcov na ME vrcholí

lukostrelba halova 2014Tréningová príprava na ME v terčovej lukostreľbe 2018 v Plzni vrcholí. Náš lukostrelecký tím má posledné dni na dolaďovanie, hlavne eliminácií, ktoré určujú konečné umiestnenia v súťaži.  Želiezko v ohni by mohol byť MIX tím, ktorý si už vybudoval rešpekt v Európskom Pohári. Peter Kinik na poslednom kontrolnom preteku svojimi 678 bodmi dokázal, že sa v novej kategórii rozhodne nestratí a bude rozhodujúcim článkom v mužskom tíme "kladkáčov". Majstrovstiev Európy sa zúčastní po prvý krát aj náš mladučký, len 19 ročný Dávid Ivan v divízii Olympijsky luk, pre ktorého je v Plzni najdôležitejšie získať medzinárodnú zdravotnú klasifikáciu. Marián Marečák a Marcel Pavlík sú v prvej desiatke svetovej RL, preto veríme, že tieto ME budú pre nás úspešné.

 

Vladimír Majerčák – reprezentačný tréner

Tréningová príprava na ME v terčovej lukostreľbe 2018 v Plzni vrcholí. Už máme len štyri dni na posledné dolaďovanie, hlavne eliminácií, ktoré určujú konečné umiestnenia v súťaži.  Želiezko v ohni by mohol byť MIX tím, ktorý si už vybudoval rešpekt v Európskom Pohári. Peter Kinik na poslednom kontrolnom preteku svojimi 678 bodmi dokázal, že sa v novej kategórii rozhodne nestratí a bude rozhodujúcim článkom v mužskom tíme kladkáčov. Majstrovstiev Európy sa zúčastní po prvý krát aj náš mladučký, len 19 ročný Dávid Ivan v divízii Olympijsky luk, pre ktorého je v Plzni najdôležitejšie získať medzinárodnú zdravotnú klasifikáciu. Marián Marečák a Marcel Pavlík sú v prvej desiatke svetovej RL, preto verím, že tieto ME budú pre nás úspešné.

 

Vladimír Majerčák – reprezentačný tréner

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!