The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Máme majstrov sveta v bocii!

BISFed 2018 Boccia horizontal bluePo fantastickom finále kategórie BC4 Majstrovstiev sveta v boccii v Liverpoole ešte dlho halou znelo už všetkým dobre známe skandovanie nášho tímu "Slovensko valcuje!!!". To práve vďaka nášmu páru (Samuel Andrejčík, Miška Balcová, s náhradníkom Martinom Strehárskym a trénerom Martinom Gabkom) svet opäť uznal, že titul majstrov sveta je v správnych rukách. Veď Miška so Samom v Liverpoole skompletizovali úctihodnú zbierku - k titulom európskych šampiónov, paralympijských víťazov, víťazov svetových pohárov pribudol aj ten vytúžený, svetový! Vzhľadom na skutočnosť, že to všetko stihli v doslova juniorskom veku (Samo 21 a Miška 23), je to fantastická vizitka slovenského paralympijského športu a slovenskej boccie. Mimochodom tá sa už vyše 15 rokov bez prestávky v kategórii BC4 drží v svetovej "Top špičke", čo nedokázali ani mnohé veľké svetové boccistické veľmoci.

Dnes v Liverpoolskom finále "odprevadili" do pozície smutných vicemajstrov pár Thajska, keď zvíťazili pomerom 4:2. Prvé tri smeny boli mimoriadne vyrovnané, no v poslednej štvrtej už súper stratil nervy i recept na presnú a spoľahlivú hru nášho páru.

Zaslúžene si tak Slovensko z Liverpoolu vezie domov titul majstrov sveta a je jasné, že to nebolo posledný krát, keď bude o našich boccistoch počuť v medajlových komentároch ďaľších významných podujatí! Najbližšie sa predstavia už v septebri na Regional Open v Poľsku.

Slovensko do tohoooooo!!!

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!