The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Prvý turnaj stolného tenisu v Lignane

stolny tenis newZajtra ráno (13.3.2019) odchádza naša stolnotenisová reprezentácia doplnená hráčmi, ktorí dostali šancu zabojovať o svoju účasť na tohtoročných ME do talianského letoviska Lignano. Turnaj zaradený do svetového pohára pod názvom PTT Lignano Open 2019 (13.-16.3.2019) privíta okolo 300 hráčov a organizátor musel na poslednú chvíľu riešiť problém s dostatočným počtom stolov. Technickým delegátom turnaja bude náš Tomáš Varga.

V Lignane sa predstaví naša výprava pod vedením hlavného trénera Andreja Bardoňa v zložení: TT2 M. Ludrovský, L. Kližan, TT4 P. Mihálik, B. Trávníček, A. Mészáros, TT6 G. Csémy, A. Nagy, TT7 M. Jambor, T. Valach a v TT8 sa predstaví R. Csejtey. Asistentmi trénera budú J. Lackovič a J. Bardoň. Výpravu dopĺňa sekretár štk Ľ. Dobrotka

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!