The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Prvý ligový turnaj v boccii BC3

boccia omdDňa 16. marca 2019 sa v telocvični ŠZŠ s MŠ Nevädzová 3 (školský areál oproti OC Retro) uskutoční prvý tohtoročný ligový turnaj kategórie BC3, ktorý patrí do série turnajov organizovaných Slovenským zväzom telesne postihnutých športovcov. Usporiadateľom a spoluorganizátorom je občianske združenie Organizácia muskularnych dystrofikov v SR.

Program:

09:10 - vyhlásenie Ankety Boccista roku 2018 v kategórii BC 3.

09:15 - začiatok 1. Zápasu

12:00 – príchod volebnej schránky

12:45 – semifinále

14:00 – finále

15:00 – vyhlásenie výsledkov

Prvého tohtoročného oficiálneho preteku v paralympijskej disciplíne boccia sa zúčastní kompletná slovenská špička. Turnaj je určený pre kategóriu BC 3 a zúčastňuje 7 hráčov. Je to kategória pre hráčov, ktorí sami loptičku odhodiť nemôžu a musia používať pri hre rampu. Sú to hráči s nervosvalovým ochorením a poúrazoví kvadruplegici. Turnaj bude pre reprezentantov zároveň generálkou na medzinárodný turnaj Regional Open v Záhrebe.

Súčasťou turnaja bude aj prenosná volebná schránka, do ktorej budú môcť svoj hlas v prezidentských voľbách 2019 dať tak športovci, ale aj ostatní účastníci tohto celoslovenského turnaja. Príchod volebnej komisie z MČ Ružinov je naplánovaný medzi 12:00.

Sprievodným programom turnaja je aj vyhlásenie Ankety Boccista roku v kategórii BC 3.

Bližšie informácie o turnaji: https://www.boccia.sk/1-ligove-kolo-bc3-vylosovanie-casovy-rozpis/

 

Jozef Blažek, organizátor turnaja

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!