The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Naši lukostrelci na M-SR SLZ

lukostrelba halova 2014Dukla Banská Bystrica hostila tento víkend 16.-17.3.2019 najlepších lukostrelcov Slovenska. Majstrovstiev sa zúčastnilo aj šesť zdravotne znevýhodnených lukostrelcov, pričom traja zabojovali aj o pódiové umiestnenia. Marián Marečák po treťom mieste z kvalifikácie v prvom kole postúpil bez boja, v druhom si poradil s kolegom z MŠK Kežmarok a v treťom narazil na M. Pavlíka, ktorého zdolal 146:144. Vo finále bol jeho súperom Jozef Bošanský, ktorý mu maximálnym výkonom 150 bodov nedal šancu.

Peter Kinik z 12. miesta kvalifikácie v prvom kole prešiel cez P. Gazdíka z 21. miesta, ale ďalej ho nepustil V. Hurban z 5. miesta. Diana Pashchenková prehrala až v súboji o zlato, a tak pridala druhé striebro pre MŠK Kežmarok . Michaele Novákovej u žien KL ušiel bronz až v rozstrele o pár milimetrov a obsadila 4. miesto. Martin Dorič v kat. veterán KL pridal bronz a Dávid Ivan v kat. OL po peknom výsledku z kvalifikácie vypadol v druhom kole. V súťaži družstiev MŠK Kežmarok v zložení M. Marečák, P. Kinik a R.Petlán pridali tretie striebro. Spolu naši ZZ lukostrelci, členovia MŠK Kežmarok na M-SR SLZ získali štyri medaile z toho tri tituly vícemajstra.

Pre našich para lukostrelcov je tento rok veľmi dôležitý, nakoľko je rokom plnenia kritérií pre LPH Tokio 2020. Preto už naplno beží príprava v najväčšej Kežmarskej hale Focus určenej na vonkajšiu lukostreľbu. 28. - 31. 3. je naplánované sústredenie aj s kompletným realizačným tímom v športovej hale Kriváň v Korni pri Čadci. Už 26. 4. odlieta naša reprezentácia do Olbie na Sardínii, kde sa zúčastní I. kola EP v terčovej lukostreľbe a 2.6.2019 už budú účinkovať na MS v Holandskom Heetogenbichene. V prvej dvadsiatke na MS by v žiadnom prípade nemali chýbať Marcel Pavlík a Marián Marečák. Peter Kinik sa v kategórii W2 už udomácnil a má tiež obrovskú šancu dostať sa medzi najlepších 20. Veľké nádeje vkladáme do MIX tímu, kde by postupovala aj Diana Pashchenková, no zabojuje samozrejme aj u jednotlivcov. Náš jediný zástupca v OL len 20 ročný Dávid Ivan musí absolvovať pred MS opäť klasifikáciu, a keďže má dobre zvládnuté rozstrely, je tiež veľká nádej na postup. Realizačný tím a všetci športovci sú odhodlaní urobiť všetko preto, aby na blížiacich sa paralympíjskych hrách mala naša lukostreľba čo najväčšie zastúpenie.

Vladimír Majerčák, reprezentačný tréner

IMG 2303  

 

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!