The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Boccisti o prvé body v Záhrebe

boccia bisfed25. marca odchádza reprezentačné družstvo boccie na prvý oficiálny bodovaný medzinárodný turnaj BISFed - Regional Open, ktorý sa uskutoční v Chorvátskom Zagrebe. Do súbojov jednotlivcov, párov BC3, párov BC4 a tímov BC1/BC2 nastúpia reprezentanti vo všetkých štyroch kategóriách.

BC1 : Tomáš Král, Martin Opát

BC2 : Rastislav Kurilák, Peter Minarech, Adriana Mateášiková (nová nádejná športovkyňa zaradená do reprezentácie v roku 2019, ktorú čaká na podujatí aj prvá medzinárodná klasifikácia).

BC3 : Adam Burianek, Boris Klohna

BC4 : Samuel Andrejčík, Michaela Balcová, Martin Strehársky

Reprezentačný tréner Martin Gabko: „Slovenská jednotka v kategórii BC2 Róbert Mezík sa nemohol kvôli zdravotným problémom na tomto turnaji zúčastniť, takže kapitánsku pásku v tímoch si oblečie v Zagrebe Rasťo Kurilák. V kategórii BC4 pre túto sezónu odložil reprezentačný dres Róbert Ďurkovič a jeho miesto v páre BC4 obsadil dlhoročný reprezentant Martin Strehársky. Verim, že aj napriek zdravotným problémom Adama Burianka, ktorý sa nečakane tesne pred turnajom zranil pri nešťastnom páde z vozíka, nastúpia spolu s Borisom Klohnom ako konkurencie schopný pár a podarí sa im spoločne podať čo najlepší výkon v súťaži párov. 31. marca vyvrcholí turnaj finálovými súbojmi a záverečným vyhodnotením. Cieľom našej prvej medzinárodnej športovej jazdy bude rozozvučanie, okrem športových vášní, aj tónov slovenskej hymny. Držte nám palce :)“

Ďalší členovia reprezentačného družstva sú Martina Kinčešová - vedúca výpravy, Martin Gabko, Pavel Král, Jana Opátová, Matúš Grega, Juraj Studený, Soňa Mateášiková, Michal Kall, Anton Puk, Ľudmila Andrejčíková a Peter Balco.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!