The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Stolnotenisový maratón pomáhal

maraton stolny tenis 2019Takmer 180 účastníkov tradičného IX.ročníka stolnotenisového maratónu podporilo 4 ročného nepočujúceho Jakubka, keď sa vyzbierala zatiaľ najvyššia suma 2.100,- €. Všetci, ktorí prišli počas 24-hodinového stolnotenisového maratónu do Športového klubu Žarnovica, ukázali veľké srdce a záujem pomôcť. Stolný tenis sa opäť hral nepretržite aj za účasti zdravotne znevýhodnených reprezentantov SR a ukázalo sa, že je to hra, ktorá dokáže spájať a vytvárať výbornú atmosféru. Chceme sa touto cestou poďakovať všetkým, ktorí podporili našu akciu priamo finančne, alebo prostredníctvom tovaru na prípravu občerstvenia – COOP JEDNOTA ŽARNOVICA a TESCO STORES a.s. ŽARNOVICA.

IX. ročník organizoval Športový klub Žarnovica pod záštitou viceprimátorky mesta Žarnovica Ing. Aleny Kazimírovej.

Dovoľujeme si Vás už teraz pozvať na jubilejný X.ročník, ktorý budeme organizovať v Stredisku paralympijskéj prípravy v Žarnovici v roku 2020.

 

Ľuboš Dobrotka

predseda klubu

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!