The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Prvé medaily z Kanady

boccia MontrealVo štvrtok sa finálovými zápasmi v súťaži jednotlivcov skončila prvá fáza turnaja Boccia World Open, ktorý prebieha od 30. apríla v kanadskom Montréale. Pre našu boccistickú reprezentáciu je to druhý tohtoročný bodovaný turnaj a preto sú výsledky v súťaži jednotlivcov i v súťaži párov a tímov dôležitým predpokladom posilnenia rankingového postavenia na ceste do Tokia 2020. Nakoniec sa na stupne víťazov v súťaži jednotlivcov v Aréne Mauricea Richarda postavili Samuel Andrejčík, ktorý získal v skupine BC4 bronz a Tomáš Král, ktorý v skupine BC1 vybojoval striebro.

Tomáš Král v zápasoch play-off na ceste k striebru postupne vyradil Eduarda Sáncheza Reyesa z Mexika (7:2), Antónia Marquesa z Portugalska (10:1) avšak vo finále narazil na tretieho hráča svetového rebríčka Holanďana Daniela Pereza, s ktorým po vyrovnanom priebehu prehral 2:5. Samuel Andrejčík sa vo štvrťfinále stretol s reprezentačnou kolegyňou Michaelou Balcovou a po víťazstve 8:1 postúpil do semifinále, kde nestačil na kórejčana Seong-Yuk Janga (2:4). Všetko si však následne vynahradil v zápase o bronz, keď si poradil s Borisom Nicolaiom z Nemecka presvedčivo 7:0.

Dnes o 15:00 nášho času začína súťaž párov a tímov.

Výsledky zo súťaže jednotlivcov v skupinovej fáze:

boccia výsledky Kanada

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!