The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Výsledky M-SR v stolnom tenise

M SR 2019 stolny tenisSpolu tridsať hráčov sa predstavilo na majstrovstvách SR v stolnom tenise zdravotne znevýhodnených hráčov. Šestnásť vozičkárov bolo na základe klasifikácie rozdelených do troch skupín a šestnásť stojacich hráčov odohralo svoje zápasy v dvoch zlúčených skupinách. Kto chcel vyhrať, musel okrem svojich súperov poraziť aj horúčavu a dusno, ktoré v sobotu ovládlo Bratislavu. Našťastie prišli všetci hráči v top forme a turnaj sa odohral na vysokej úrovni a bez zdravotných komplikácií.

 

Výsledky Majstrovstiev SR pre rok 2019, dvojhra:
skupina TT1-2

  1. Ján Riapoš (ŠKV Kúpele Piešťany)
  2. Martin Ludrovský (ŠK Žarnovica)
  3. Lukáš Kližan (ŠK Žarnovica)
  4. Marián Kamien (ŠKST TP Ružomberok)
  5. František Ščerba (ŠK Žarnovica)

Skupina TT3

  1. Peter Lovaš (Altius Bratislava)
  2. Bohuš Čabák (ŠKST TP Ružomberok)
  3. Peter Merkovský (ŠK Žarnovica), Erik Frey (Altius Bratislava)
  4. Tomáš Kubovič (ŠK Žarnovica)
  5. Ján Smriga (Altius Bratislava)

Skupina TT4-5

  1. Boris Trávníček (ŠK Žarnovica)
  2. Andrej Mészáros (ŠK Žarnovica)
  3. Peter Mihálik (ŠK Žarnovica)
  4. Matej Uličný (ŠKST TP Ružomberok)
  5. Marek Filipovič (ŠK Žarnovica)

Skupina TT6-7

  1. Miroslav Jambor (ŠKST TP Ružomberok)
  2. Tomáš Valach (ŠK Žarnovica)
  3. Alexander Nagy, Gabriel Csémy (obidvaja ŠKST TP Para Senec)
  4. Lukáš Rosinčin (ŠKST TP Para Senec)
  5. Peter Sádecký (ŠK Žarnovica)
  6. Ján Bartík (ŠKST TP Ružomberok)

Skupina TT8-10

  1. Richard Csejtey (ŠKST TP Ružomberok)
  2. Jozef Kršiak (ŠK Žarnovica)
  3. Tamás Horváth (ŠKST TP Para Senec), Jaroslav Kačník (ŠKST TP Ružomberok)
  4. Marián Poliak (ŠKST TP Ružomberok)
  5. Lina Kurucová (ŠK Žarnovica)
  6. Michal Hecl ŠKST TP Para Senec)

Družstvá, skupina TT1-5

  1. P. Mihálik, A. Mészáros, F. Ščerba (všetci ŠK Žarnovica)
  2. J. Riapoš (ŠKV Kúpele Piešťany) M. Ludrovský (SK Žarnovica)
  3. B.Trávníček, M. Filipovič (ŠK Žarnovica),       M.Uličný, B. Čabák (ŠKST TP Ružomberok)
  4. L.Kližan (ŠK Žarnovica), P.Lovaš (Altius Bratislava)
  5. A.Kánová, M. Kamien (ŠKST TP Ružomberok)
  6. P.Merkovský, T. Kubovič (ŠK Žarnovica)
  7. J.Smriga, E.Frey (Altius Bratislava)

Družstvá, skupina TT6-10

  1. R.Csejtey (ŠKST TP Ružomberok), T.Horváth (ŠKST TP Para Senec)
  2. M.Jambor (ŠKST TP Ružomberok), T.Valach, L.Kurucová (obidvaja ŠK Žarnovica)
  3. A.Nagy, G.Csémy (ŠKST TP Para Senec)         M.Poliak, J.Kačník, J.Bartík (ŠKST TP Ružomberok)
  4. J.Kršiak, P.Sádecký (ŠK Žarnovica)
  5. L.Rosinčin, M.Hecl (ŠKST TP Para Senec)

 

Medailová úspešnosť klubov:

Názov klubu 1.miesto 2.miesto 3.miesto spolu
ŠK Žarnovica 2x 5x 4x 11x
ŠKST TP Ružomberok 3x 2x 3x 8x
ŠKST TP Para Senec 1x   4x 5x
ŠKV Kúpele Piešťany 1x 1x   2x
Altius Bratislava 1x   1x 2x
Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku



© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!