The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Naši cyklisti na EP v Púchove

cyklistika EP PuchovDruhýkrát súťažili v dňoch 13.a 14. júla paracyklisti na pretekoch Európskeho pohára (EP) v Púchove, Lednických Rovniach a jeho okolí. Na 22. ročníku EP štartovalo rekordných 75 zdravotne postihnutých cyklistov z 15 krajín. Okrem našich a zahraničných reprezentantov na tratiach súťažili aj ďalší slovenskí jazdci, ktorí mali možnosť získať body do rankingu EP a nominovať sa na ďalšie preteky s vyvrcholením na majstrovstvách sveta.

Zo slovenských reprezentantov sa predstavili obidva súťažné dni na tandeme Juraj Práger s Jánom Gallikom, ktorí obsadili v časovke prvé miesto. Cestné preteky nedokončili. Najúspešnejší z našich bol Ondrej Strečko, ktorý obhájil minuloročné prvenstvá v obidvoch disciplínach a tým aj celkové víťazstvo v kategórii MC5. V cieli povedal: "Som spokojný s umiestnením aj s výkonom, preteky boli zabezpečené na vysokej úrovni a verím, že aj záver sezóny na svetovom šampionáte zvládnem úspešne." Paralympijský medailista z Ria 2016 Patrik Kuril na časovke neštartoval, ale v nedeľu nedal svojim súperom v kategórii MC4 šancu a zvíťazil, podobne ako jeho kolega Ondrej, s výrazným náskokom. Z ďalších Slovákov úspešne zabojovali aj handbikeri-sediaci cyklisti. Nestarnúci Daniel Kukľa skončil dvakrát na druhom mieste, Rastislav Tureček na tretej priečke a v kategórii žien zvíťazila obidva súťažné dni Anna Oroszová, ktorá pochválila organizátorov a privítala po 15 rokoch zmenu miesta a tratí z Vrátnej do Púchova a okolia.

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!